PAGALBA TELEFONU

+370 68638630

EL.PAŠTAS

info@viskassvarai.lt

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip pirkti

Prekės išsirinkimas

Naršykite po elektroninės parduotuvės puslapius ir ieškokite Jums patinkančios prekės. Kad būtų patogiau visos prekės yra suskirstytos į kategorijas. Peržiūrėkite mūsų akcijas.

Sužinokite apie prekę

Radę patinkančią prekę, spragtelkite ant prekės pavadinimo ir užeikite į prekės puslapį, kuriame pamatysite prekės charakteristikas.

Pirkimas

Suformuokite savo pirkinių krepšelį. Tai padarysite prie kiekvienos prekės paspaudę mygtuką „Į KREPŠELĮ". Norėdami peržiūrėti savo krepšelį bei įsigyti prekes, spauskite mygtuką „Peržiūrėti" esantį kiekvieno puslapio viršuje. Atsivėrusiame lange patikrinkite ar teisingai pasirinkti prekių kiekiai. Sekančiame žingsnyje nurodykite pristatymo, bei apmokėjimo būdą. Pasirinkite iš sąrašo ir pažymėkite taškeliu. Tai atlikus, spauskite „Tęsti >>" ir pereikite į kitą langą. Tai yra galutinis apsipirkimo meniu langas. Jame registruotas vartotojas turi nurodyti elektroninį paštą ir slaptažodį ir spausti „Užsakyti". Naujas vartotojas turi užpildyti visus žvaigždute pažymėtus langelius ir spausti „Užsakyti". Atlikus visus veiksmus teisingai, mes gausime Jūsų užsakymą. Sistema informuos apie kiekvieną vykdomą užsakymo žingsnį.